Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

PRAVIDLA PRO PLACENÍ STARTOVNÉHO OD SEZÓNY 2014-2015:

Založil jsem účet čistě pro platby na hokejbal. Číslo účtu ve FIO bance je 2200482875/2010. Na tento účet mi do konce srpna pošlete startovné ve výši 700,- Kč. Jako zprávu pro příjemce uvádějte své jméno. Na účet bude možné od září posílat i peníze na rozhodčí.

Od nové sezóny zpět do druhé ligy a to s novými posilami !!!

Po ročním působení v první lize se po dohodě hráčů tým vrací zpět do druhé ligy. Tým ještě v průběhu sezóny opustili hráči, se kterými se šlo do první ligy a tak se sezóna doplácávala bohužel za nedůstojných podmínek. Na konci minulé sezóny přišel na pomoc útočník Lukáš Veselý a navrátilec Pavel Knotek. Na novou sezónu tým doplnili vracející se Marek Janů a Franta Fingerhut. Novými tvářemi jsou beci Jan Štěpánek a Pavel Kulesa a útočník Lukáš Lhotský. Přestup z Žatce hlásí i naše jistota mezi třemi tyčemi Lukáš Turza. Ze zdravotních důvodů musel kariéru ukončit Bohumil Vobořil, což je pro tým velká ztráta. Bohoušovi i jeho čerstvé rodince přejeme hodně zdraví a jen to nejlepší..

Vložena rubrika Tabulka dluhů !!!

Z důvodu přetrvávajících vysokých dluhů je na webu k nahlédnutí tabulka dluhů všech hráčů, která bude průběžně aktualizována. Žádám všechny, aby srovnali své pohledávky co nejdříve.

Po deseti letech do první ligy !!!

Díky postupu do finále se nám podařilo postoupit do první ligy. Sezóna 2013-2014 bude prvoligová. Tým doplnila řada hráčů, jmenovitě brankáři Mikoláš Kovář a Lukáš Turza, útočníci Petr Halaška, Tomáš Kovář, Roman Osrman a obránce Karel Thiele. Na střídavý start přišli z Orlíku útočník Lukáš Dodok a obránce Milan Jenč.

Účasti na turnajích 2013 úspěšně !!!

Turnaj Úsvjestíje se nám podařilo vyhrát, Orlík Cup skončil umístěním na pátém místě. Na obou turnajích nám kvůli malé účasti našich hráčů pomáhali kluci z jiných týmů včetně Lukáše Soukupa, Arnošta Špory, Jardy Netušila či Petra Švandy a další.

Do nové sezóny s posilou do obrany !!!

Od nové sezóny naše obranné řady rozšíří Luboš Matoušek, který si za nás už zahrál na turnaji Úsvjestíje 2012. Luboš definitivně přestoupil z HBC Concept team Most, který hraje Oblastní ligu. Luboši, vítej u nás, ať se ti daří...

Tento rok bez hráčů Orlíku. Lukáš Dodok má vyřízen střídavý start do týmu Skullhunters, gólman Michal Pícha celkem logicky odmítl roli trojky v týmu.
Gólman Jiří Myšička k nám nakonec přestoupil z HC Chlumec, na střídavý start přichází obránce Karel Thiele, bratr Martina a gólman Jiří Hašek z Dragons.
Desperados hlásí velký návrat !!!

Hlásíme velký návrat. Do týmu se po dlouhých letech vrací Jirka Možný. Již byl podepsán přestup, aktivně se Jirka zapojí od nové sezóny. Bude připraven do brány a překvapivě i do obrany. Jirko, vítej zpět...

Nová trika Desperados jsou na světě !!!

p2012304.jpg

 

  Konečně se to podařilo a trika s výšivkami 

  Desperados jsou na světě. Cena je 250,- Kč.

 

 

 

 

 

 

Po zranění se do sestavy vrací Martin Thiele, který poskytl rozhovor :

Ahoj Martine,

před sezónou jsi posílil náš tým, ale hned v prvním zápase jsi se dlouhodobě
zranil. Co se stalo a jak k tomu došlo?
Stalo se to, že jsem si utrhnul meniskus, stačila rychlá změna pohybu, porouchaný kolečko musí někdy upadnout.

Přišel jsi k nám z týmu Worms, který se bohužel rozpadl. Co bys nám řekl o
bývalém týmu a jak se ti tam hrálo?
Myslím, že parta byla dobrá, ikdyž to na hřišti tak nevypadalo, silný tým jenom trošku víc taktiky. Hrálo se mi tam dobře, hlavně když se vyhrávalo, ale to asi každýmu. 

Jak by jsi zhodnotil bývalého spoluhráče z Wormsů Marka Doušu, který za nás už začal hrát a mimořádně se mu daří? V Desperados je tahounem týmu co se týče branek nebo bodů ale když je potřeba, dá se využít i jinak. Já ho spíš znám jako bojovníka a rváče. 

Sledoval jsi během dlouhé zdravotní pauzy výkony Desperádů a co jim říkáš?
Zápasů jsem moc neviděl, ale výsledky všechny a je to překvapení proti minulé sezóně určitě zlepšení velký, ale nedostatků je tam moc, aspoň ty banální věci se budou muset dodržovat, hlavně to teď udržet. 

Během pauzy jsi prodělal úspěšnou operaci a jsi připraven týmu pomoct. Jak se těšíš? No připravenej ještě určitě nejsem, ale mám ještě čas, hlavně tam nechci být jenom do počtu, ale můj čas přijde, jen nemůžu říct kdy. Už jsem hladovej !!!

 

Kvůli zranění přichází výpomoc z Oblasti !!!

Hned v prvním zápase se bohužel zranil Martin Thiele a vypadá to zřejmě na dlouho. Proto jsem dohodl výpomoc do obrany z Oblasti. Na střídavý start přichází některým dobře známý Lukáš Dodok z týmu Orlík, který se k nám připojí už v sobotu proti Sharks. Lukáši, díky za pomoc.

 

Hlásíme posily z první ligy !!!

Jak asi víte rozpadl se tým Worms a podařilo se domluvit přestup Marka Douši. Marek je univerzál a bude jistě platným členem týmu. Od 31. srpna se Marek stal naším kmenovým hráčem, předtím strávil devět let ve svém bývalém týmu. Marku, vítej v týmu a ať se Ti u nás daří !!! Dobrou zprávou je i obnovený střídavý start gólmana Michal Píchy v našem týmu pro celou následující sezónu. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Desperádů je Martin Thiele, který rovněž přestoupil z rozpadlého týmu Worms. Martin doplní mnohdy přetížené zadní řady, věříme, že úspěšně.

 Vizitka obou hráčů v historické produktivitě Worms ze základní části: 

bodyworms.jpg

 

  

Domácím hřištěm pro sezónu 2011-2012 jsou Všebořice !!!

Po ročním azylu v Krupce budeme mít domáci hřiště opět v Ústí nad Labem a to ve Všebořicích. Rozhodlo tak 100% účastníků posezónního srazu a věřím, že i ostatní to uvítají. V Krupce bylo dobře a levněji, ale blízkost Všebořic jistě všem hráčům ulehčí především časově. Na hřiště do Krupky tak zavítáme pouze na zápasy s týmy, které jej mají jako domácí hřiště.

 

Hlásíme dvě nové posily !!!

Náš tým posílí od nové sezóny 2011-2012 dva dlouholetí hokejisti Radek Angr a Jirka Havrla. Radek se na hokejbal již adaptoval na turnaji Úsvjestíje. Oba noví hráči se na sezónu velmi těší. Slibujeme si od nich hlavně zvýšení produktivity. Radku a Jirko, vítejte v týmu.
 

Desperados přihlášeni na turnaj Úsvjestuje 2011 !!!

Jsme přihlášeni na turnaj Úsvjestije 2011, v termínu 25. - 26. června na hřišti Všebořice v Ústí nad Labem. Jde o prestižní turnaj s dlouhou tradicí, tak se těšte. Startovné je již uhrazeno. Doufám, že se sejdeme v co nejvyšším počtu.

- - - 2010 - - -

Comeback ala Sebuzín se až tak nepodařil !!!

Jan Dvořák a Petr Smatana bohužel přehodnotili své rozhodnutí a do konce sezóny za nás určitě nenastoupí. Uvidíme, jak se rozhodnou pro další sezónu. Větší pravděpodobnost je u Smatyho, necháme se překvapit. Kluci, je to jen na vás...

 

Hlásíme další posilu do obrany !!! 

Náš tým posílí v boji o playoff další bek Bohouš Vobořil. Podle vlastních slov je univerzál a je tak schopný zaskočit i v útoku. Registraci se podařilo vyřídit velmi rychle, tak můžeme s novým spoluhráčem počítat již v sobotním utkání proti Skullhunters !!!

 

Hlásíme posilu do brány !!! 

Když se gólman rozhodne odjet na hory, musí se to řešit. Díky Prckovi na lyžích tak získáváme na střídavý start do konce sezóny našeho někdejšího brankáře nyní hráče Orlíku Michala Píchu. Míšo, ať Ti to u nás lape !!!

 

Hráč Desperados v širším výběru reprezentace !!!

 

Náš kmenový hráč Petr Švanda, který je na hostování v Elbě se dostal do širšího výběru reprezentace a bojuje o účast v týmu pro MS. Petře, ať se Ti to podaří !!!

 

Hlásíme posilu do obrany !!!

 

Zdárně se podařilo dotáhnout do konce přestup obránce Fandy Fingerhuta ze Sharks, kterého vítáme v týmu. Velmi pikantní pro něj bude první zápas za Desperados, který odehraje proti svému bývalému týmu Sharks Neštěmice. Fando, ať se Ti u nás daří.

 

Comeback ala Sebuzín je tu !!!

Jan Dvořák a Petr Smatana se vracejí po několika sezónách do týmu. Snad bude jejich příchod tou správnou vzpruhou, kterou teď potřebujeme jako sůl.

 

Lukáš Prachař definitivně skončil u Desperados !!!

 

Po dohodě s hráčem bylo ukončeno jeho působení v týmu HBC Desperados a hráč se v sezóně 2010 / 2011 již nebude objevovat v našem dresu. Přesto, že se Lukáš na zápasech objevoval spíše sporadicky a ne vždy ve střízlivém stavu, mu děkujeme za jeho občasné působení v našem týmu. :o)